25.01.2019

Zimowa depresja!

🐮
Zima, zima, zima!! Najbardziej nie lubiana pora roku przez wielu. Ciemno za oknem o godzinie 16:00 oraz plucha zamiast pięknego białego puchu zwanego śniegiem. Co roku w okresie zimy dopada mnie "depresja".
Stety niestety trzeba przetrwać te kilka miesięcy w roku. Pytanie tylko "jak je przetrwać?". Oto przychodzę z moimi sposobami. Nuda w zimowe wieczory już mnie nie dotyczy a dlaczego to dowiecie się czytając tego posta do końca. Tak więc ciepła herbata w dłoń i czytamy.
Książka:
Czytanie książek nie należy do najprzyjemniejszych przynajmniej tak myślałem do czasów kiedy?
Zainteresowałem się książkami o szkoleniu psów. Od tamtej pory poszukuję i poszerzam swoją kolekcję o nowe książki. Niedługo pojawi sie post o fajnych książkach także wyczekujcie. A wam życzę powodzenia w szukaniu książek dla siebie.

🐮

Filmy/bajki, seriale:
Zimowy wieczór z herbatką w ręku i serialem lub filmem/bajką na ekranie. Kto tego nie lubi? Ja mógłbym tak przez cały rok. Jednakże zimowe wieczory tak spędzane tworzą fajną aure. Aż człowiek wyczekuje chwili w której bedzie mógł już usiąść na kanapie i oglądać bez przeszkód. Ranking filmów i bajek o psach znajdziecie w nastepnym poscie. A poki co piszcie w komentarzach czy macie jakies swoje ulubione produkcje (nie tylko psie)

🐮

Youtube:
Może warto poniuchać na JUTUBIE i znaleźć jakieś fajne inspiracje na nowe sztuczki. Albo poprostu pooglądać randomowe filmiki które was zaciekawią.
Frisbee:
Frisbee ZIMĄ!!?? Otóż tak, kto powiedział że w zimowe wieczory nie można poćwiczyć sobie trików. Tyle frajdy sprawia podrzócanie/kręcenie plastikowego talerzyka. Niedługo może nagram filmik z moimi trikami (jak jeszcze trochę je dopracuje)

🐮

Zasady:
Jakie zasady?? Zasady konkurencji frisbee a może zawodów agility. Planujesz startować z psem w psich sportach? Mi się to bardzo marzy dlatego w miare możliwośći staram się poszerzać swoją wiedze odnośnie regulaminu. W internecie można znalęźć regulamin agility zaś niektóre konkurencje frisbee można znaleźć na youtube (niestety po angielsku)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz